NPratik Petrol çıktı..
Akaryakıt istasyonları vardiya takibi ve market bölümü için hazırlanan NPratik Petrol satışa sunulmuştur.
NPratik Gold çıktı..
Tüm NPratik paketlerinin bir arada olduğu Gold paketimiz çıktı.
Programı Ürünler sayfasından tam sürüm ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz…
Paket Değişikliği..
Npratik Kullanıcılarımız isterlerse Npratik Gold Pakete geçebilirler…
 
 

 

İŞ ORTAKLIĞI KOŞULLARI

Bu kapsamda bayilik almak üzere NPratik Yazılım'a başvuruda bulunan şahıs veya firmalar aşağıda söz konusu olan ön başvuru şartlarını kabul ettiklerini ve dile getirilen koşulları sağladıklarını beyan etmiş varsayılırlar.

     1 - Başvuru sahibi, tüzel kişiliğe sahip bir firmanın resmi yetkilisidir ve başvurusunu sadece bu firmanın faaliyetleri kapsamında ve firma adına yapmaktadır.

     2 - Yapılan başvuru(lar), söz konusu firmanın 3. kişi veya firmalara yönelik danışmanlık, komisyonculuk, vb. aracılık hizmetleri kapsamındaki çalışmaları kapsamında yapılmamaktadır ve adı verilen firmanın kendi ticari/operasyonel faaliyetleri kapsamında yapılmaktadır.

     3 - Başvuru sahibi firma, NPratik Yazılım tarafından talep edildiğinde ve/veya yeni bir aşama kaydedildiğinde NPratik Yazılım aracılığıyla kurulan iş bağlantılarının gidişatı ve sonucu konusunda NPratik Yazılım'ı bilgilendirecektir.

     4 - Başvuru sahibi firma, başvuru esnasında ve sonrasında gelişen süreç kapsamında NPratik Yazılım'a sağladığı bilgilerin doğru ve güncel olduğunu beyan eder.

     5 - Söz konusu olan süreç kapsamında firmanızın uzmanlarımıza sağladığı özel bilgi ve veriler güvendedir ve gizli tutulacaktır. Firma adı ve iletişim bilgileri firma onayı alınmadan herhangi bir diğer kurum veya firma ile paylaşılmayacaktır.

     6 - NPratik Yazılım İş Ortaklığı sürecinde yer almak üzere girişimde bulunan firmaların bu koşulları kabul ettiği varsayılmaktadır.


Yukarıdaki koşulları kabul ediyor ve iş ortaklığı başvurusu yapmak istiyorsanız tıklayın...