NPratik Petrol çıktı..
Akaryakıt istasyonları vardiya takibi ve market bölümü için hazırlanan NPratik Petrol satışa sunulmuştur.
NPratik Gold çıktı..
Tüm NPratik paketlerinin bir arada olduğu Gold paketimiz çıktı.
Programı Ürünler sayfasından tam sürüm ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz…
Paket Değişikliği..
Npratik Kullanıcılarımız isterlerse Npratik Gold Pakete geçebilirler…
 
 

 

Kredi Kartı Güvenliği
npratik.com 24 saat sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır.
Kredi kartı bilgileriniz sitemiz tarafından tutulmamakta direk olarak  sistem sizi “GARANTİ ORTAK ÖDEME NOKTASINA” yönlendirmektedir. Kredi kartı bilgileriniz garanti bankası güvenliği altındadır.

 
Güvenli Ortak Ödeme Sayfası nedir?
Güvenli Ortak Ödeme Sayfası, Garanti Bankası güvenli ortamında barındırılan, bakımı ve güvenliği Garanti Bankası tarafından sağlanan, ortak kullanım için tasarlanmış ödeme sayfasıdır.
 
Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği
npratik.com verdiğiniz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır. Kişisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas olduğunuzun bilincindeyiz. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır. T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde korunmaktadır. npratik.com kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.
 
Veri Paylaşımı
npratik.com yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini,verdiği hizmetleri daha verimli kılmak , müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak, ayrıca bu bilgileri npratik.com tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları gibi amaçlar için kullanabilir.