NPratik Petrol çıktı..
Akaryakıt istasyonları vardiya takibi ve market bölümü için hazırlanan NPratik Petrol satışa sunulmuştur.
NPratik Gold çıktı..
Tüm NPratik paketlerinin bir arada olduğu Gold paketimiz çıktı.
Programı Ürünler sayfasından tam sürüm ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz…
Paket Değişikliği..
Npratik Kullanıcılarımız isterlerse Npratik Gold Pakete geçebilirler…
 
 

 

NPratik Yazılm olarak yazılımlarımızın çalışmalarında hataları en az seviyeye indirmek için gelişmiş teknolojiler kullanmaktayız. Fakat bilindiği üzere bilgisayarlarda donanımsal arızalar, işletim sistemleri veya çeşitli virüslerden kaynaklanan bir takım sorunlar oluşmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, bu tür sorunların önüne geçmek için satış öncesi ve satış sonrası, Türkiye'nin her yerinde tüm iş ortakları ile tam destek verebilmektedir.

Yeni satın alınan ürünlerin yanında 1 (Bir) yıllık Destek Paketi ücretsiz olarak verilmektedir. Ürünlerimizle beraber verilen destek hizmetleri aşağıdaki gibidir.

Daha hızlı çözüm bulabilmek için uyguladığımız Telefon Destek Hizmeti sayesinde kullanıcılarımız, telefon üzerinden hafta içi mesai saatleri içersinde teknik destek ekibimizden hizmet alabilirler.

+90 (266) 713 70 55
+90 (266) 713 19 98

 
Uzaktan Yardım Sistemi sayesinde hafta içi mesai saatleri içersinde kullanıcımızın izni ile bilgisayarına erişebilir ve ihtiyaç duyulan destek talebine anında cevap verebiliriz.
Teknik Destek Ekibimiz bulunduğu yerden sizin bilgisayarınıza bağlanır, sizin ekranınızı görür, fare imlecini kontrol eder, yazı yazar, programı açar kapatır ve gerekli ayarları yaparbilir. Siz ise ekranınızın başında bütün yapılanları izlersiniz. Normalde yerinde destek verilmesi gereken işlemi uzaktan yardım kısa sürede çözüme kavuşturur.
Uzaktan Yardım almak için tıklayınız <<
 
Programlarımız içerisinde Sağ menüde yer alan ve tarafımızdan hazırlanan bu dokümanlar, size eğitime gerek kalmadan ürünlerimizi daha kolay ve daha pratik kullanmanızı sağlayacaktır.
 
Sürekli gelişen teknolojiye uyum sağlamak için ürünlerimiz üzerinde her zaman yeni versiyon çalışmaları yapılmaktadır. Ürünlerimizin yeni versiyonlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilir zahmetsizce yazılımınızı güncelleyebilirsiniz.